WITAJ W ALEX!

 

Jeśli chciałabyś zostać stylistką rzęs lub brwi to świetnie trafiłaś! W ALEX oferujemy Tobie szereg indywidualnych, autorskich szkoleń stylizacji i laminacji rzęs oraz brwi.

Szkolenia prowadzone są STACJONARNIE w Pniewach niedaleko Poznania (woj. Wielkopolskie). Każde szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej.

Aby zapoznać się z naszymi szkoleniami i kursami kliknij poniżej, aby wyświetlić pełną listę szkoleń:

JEŚLI JESZCZE MNIE NIE ZNASZ, TO…

 

Nazywam się Aleksandra Walkowiak-Szymańska. Jestem stylistką, instruktorką i twórczynią marki ALEX. Prowadzę autorskie szkolenia w zakresie stylizacji i laminacji rzęs oraz brwi.

Z kosmetyką zawodowo związana jestem od 2011 roku co przekłada się na ogromne, ponad 13-letnie doświadczenie w pracy z klientem w branży beauty.

Stawiam nie tylko na nieustanny rozwój podnosząc swoje kwalifikacje, ale również podążam za najnowszymi trendami w branży kosmetycznej, aby móc dzielić się z Wami swoim doświadczeniem i wiedzą.

ODWIEDŹ NAS NA SOCIAL MEDIA

Kliknij w poniższe ikony aby przejść na nasz profil FB, IG lub TikTok. Znajdziesz tam m.in. relacje, zdjęcia i filmy z przeprowadzonych szkoleń stylizacji i laminacji rzęs oraz brwi.

 

DOFINANSOWANIE DO SZKOLEŃ ALEX

Ponieważ nasza firma posiada aktywny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), możesz ubiegać się o dofinansowanie między innymi z Urzędu Pracy (UP) lub Bazy Usług Rozwojowych (BUR).

Współpracujemy z Centrum Biznesowym, które od A do Z pomaga kursantom pozyskiwać środki na nasze ALEX szkolenia.

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

alex.pracownia.szkolenia.rzesy.brwi

+48 665 266 433

KILKA PRZYDATNYCH INFORMACJI O PRACY STYLISTKI RZĘS

 

Jeśli marzysz o tym aby zostać profesjonalną stylistką rzęs, w pierwszej kolejności powinnaś zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności poprzez odpowiednie szkolenia przedłużania i stylizacji rzęs. W ALEX pod okiem naszej instruktor Aleksandry Walkowiak-Szymańskiej zostaniesz w pełni przygotowana do tego, aby czuć się pewnie i samodzielnie pracować w zawodzie stylistki rzęs.